Четверг, 13.12.2018, 20:12
САЙТ ВОЙКОВСКОГО СЕЛЬСКОГО СОВЕТА
Главная | Каталог файлов | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Органы власти
Погода
Войково 
Главная » Файлы » Первомайское отделение Красноперекопской ОГНИ ГУ Миндоходов в АР Крым информирует

Платникам податків розповіли про актуальні питання податкового законодавства.
04.03.2014, 18:27

Інформаційно-комукаційний відділ

Первомайського відділення

Красноперекопської ОДПІ ГУ Міндоходів в АР Крим

вул. Гагаріна, 18, смт. Первомайське, 96300, АР Крим

Тел.: (06552) 9-16-31, факс: (06552) 9-15-50

oblik21@ukr.net

 

Платникам податків розповіли про актуальні питання податкового законодавства.

 

В приміщенні Первомайського відділення Красноперекопської ОДПІ ГУ Міндоходів в АР Крим днями проведено  семінар  для платників. Цього разу присутні мали можливість дізнатися про новації, які вступили в силу з нового року  та особливості практичного застосування норм Податкового кодексу.

 

На початку семінару заступник начальника – начальник Первомайського відділення Красноперекопської ОДПІ ГУ Міндоходів в АР Крим Дмитро Заломєнков зазначив, що 2014 рік  - це рік масштабної електронізації сервісів Міндоходів. «Ми робимо ставку, в першу чергу, на розвиток електронного спілкування з бізнесом і громадянами. Надана можливість онлайн - декларування доходів, безкоштовної видачі електронних ключів», - підкреслив керівник

Так, на сьогоднящній день понад 4000 суб’єктів господарювання  вже звітують засобами телекомунікаційного зв’язку та користуються зручним сервісом «Електронний кабінет платника податків».

Завідувач сектору оподаткування та контролю об’єктів і операцій Ольга Салєпіна звернула увагу присутніх на терміни подання звітності з податку на прибуток та ставку податку. Вона зазначила, що податкові декларації подаються платниками податку на прибуток,  базовим звітним (податковим) періодом для яких є: календарний квартал  та календарний рік. Терміни подання  - не пізніше 10 лютого та не пізніше 3 березня відповідно. Ставка податку на прибуток у  цьому році складає 18%.   Виходячи з положень ст. 46 Податкового кодексу, платник податку на прибуток разом з річною податковою декларацією, має подавати річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.  

            Під час розгляду актуальних питань оподаткування ПДВ фахівці Первомайського відділення Красноперекопської ОДПІ ГУ Міндоходів в АР Крим розповіли, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 року № 678 затверджено нову податкову декларацію з ПДВ, уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, розрахунок податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник ПДВ. Подання звітності за формою, затвердженою цим наказом, здійснюватиметься платниками ПДВ починаючи з 1 лютого 2014 року.
           
Крім того, присутні дізналися, що набрав чинності наказ Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 року №10, яким затверджено нову форму податкової накладної та Порядок її заповнення.

        Не залишилося поза увагою і деклараційна кампанія доходів громадян. Зокрема, представники сільських рад Первомайського району отримали брошуру "Декларування доходів громадяндля розміщення на інформаційних стендах у приміщеннях, де здійснюється прийом громадян.

         

            Підводячи підсумки семінару Дмитро Заломєнков наголосив, що подібні заходи дають змогу вирішити нагальні питання шляхом конструктивного діалогу та підвищити рівень обізнаності платників.

«Ми і надалі працюватимемо над створенням комфортних умов для платників податків з метою забезпечення ними повноти і своєчасності сплати до бюджету податків і зборів» - підкреслив начальник.

 

04.03.2014 р.

Інформаційно – комунікаційний відділ

Первомайського відділення

Красноперекопської ОДПІ ГУ Міндоходів в АР Крим

Категория: Первомайское отделение Красноперекопской ОГНИ ГУ Миндоходов в АР Крым информирует | Добавил: Admin
Просмотров: 158 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Календарь
Часы
Курс валют
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Статистика
скрипт статистика посещения
купить Apple iPad