Четверг, 13.12.2018, 19:51
САЙТ ВОЙКОВСКОГО СЕЛЬСКОГО СОВЕТА
Главная | Каталог файлов | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Органы власти
Погода
Войково 
Главная » Файлы » Первомайское отделение Красноперекопской ОГНИ ГУ Миндоходов в АР Крым информирует

Хто має право на податкову знижку?
25.02.2014, 14:42

Інформаційно-комукаційний відділ

Первомайського відділення

Красноперекопської ОДПІ ГУ Міндоходів в АР Крим

вул. Гагаріна, 18, смт. Первомайське, 96300, АР Крим

Тел.: (06552) 9-16-31, факс: (06552) 9-15-50

oblik21@ukr.net

 

Хто має право на податкову знижку?

 

Згідно чинного податкового законодавства фізичні особи, які сплатили учбовим закладам за навчання, мають можливість включити вказані сумы до складу податкової знижки (п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України), яка буде зарахована  під час визначення загальної суми доходу для сплати податків.

 

Слід зазначити, що до податкової знижки включаються витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача).

У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Оригінали документів не надсилаються контролюючому органу, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого Податковим кодексом України.

Перелік витрат, які мають право фізичні особи – резиденти включити до податкової знижки визначено статтею 166 Податкового кодексу України.

У випадку, коли платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні роки не переноситься.

 

Разом з цим, слід зазначити, що податкова знижка застосовується виключно до доходу, отриманому платником податку протягом 2013 року у вигляді заробітної плати, зменшеної на суму єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом – обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачується за рахунок заробітної плати, а також на суму податкової соціальної пільги (п.164.6 ст.164 Податкового кодексу України).

 

Заступник начальника – начальник Первомайського відділення Красноперекопської ОДПІ ГУ Міндоходів в АР Крим Дмитро Заломєнков зауважив, що до кінця поточного року податківці прийматимуть декларації про доходи від громадян, які бажають скористатися своїм правом на податкову знижку.

«Йдеться, насамперед, про компенсацію грошових витрат за оплату навчання у вишах і середніх технічних навчальних закладах, переобладнання автомобілів на види палива, які менше забруднюють довкілля, на сплату процентів за іпотечним житловим кредитом тощо.  - зазначив керівник, - Так, на сьогоднішній день до інспекції вже надійшло більше 20 декларацій».

 

Нагадуємо, що до 1 травня поточного року громадянам необхідно подати декларацію про майновий стан та доходи за 2013 рік у разі , якщо вони:

-  отримали подарунки від особи, яка не є податковим агентом;

- здавали майно в оренду або в суборенду особі, яка не є податковим агентом;

- самостійно були виявлені чи нараховані органами ДПС доходи, які раніше не були обкладені податком на доходи фізичних осіб (ПДФО);

- отримали дохід у вигляді неустойки, штрафів або пені, фактично одержаних як відшкодування матеріальної або моральної шкоди від особи, яка не є податковим агентом, крім окремих випадків (пп. 164.2.14  ст.164 Податкового кодексу України);

- мають заборгованості, за якою минув термін позовної давності, і з цієї суми не було утримано ПДФО;

- отримали інвестиційні прибутки;

-  одержали дохід у вигляді вартості успадкованого майна та інші випадки.

 

 

24.02.2014 р.

Інформаційно – комунікаційний відділ

Первомайського відділення

Красноперекопської ОДПІ ГУ Міндоходів в АР Крим

Категория: Первомайское отделение Красноперекопской ОГНИ ГУ Миндоходов в АР Крым информирует | Добавил: Admin
Просмотров: 369 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Календарь
Часы
Курс валют
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Статистика
скрипт статистика посещения
купить Apple iPad